Kurulum ve Teslimat

KURULUM ŞEMALARI için tıklayınız

 

Teslimat Yapılan İller

 

Kanz® Mobilya olarak Türkiye nin 81 iline de teslimat yapıyoruz. Sadece kargo ve nakliye şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır.

 

Teslimat Türü

 

Sitemizdeki ürünlerin teslimat türü ürünlerin hassaslığı ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu kapsamda “Kargo”, “Ambar” ve Bayilerimizin olduğu merkezlerde “Nakliye - Randevulu Teslimat” şeklinde teslimat yapmaktayız.

 

 “Teslimat Detayları” başlığı altında her ürünün teslimat şekli belirtilmektedir. Bu başlıkta kargo ile gönderilen ürünler için "Kargo ile Teslimat", ambar ile gönderilen ürünler için "Ambar ile Teslimat", nakliye ile gönderilen ürünler için "Randevulu Teslimat" yazmaktadır. Nakliye ile yapılan teslimatlar da ürünleriniz İstanbul da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, İstanbul dışında ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile taşınmaktadır.

 

Teslimat Bedelleri

 

Nakliye ücreti aksi belirtilmediği sürece siparişinizin içinde bulunan nakliye türü ile gönderilen ürünün sitedeki satış fiyatı üzerinden hesaplanır. Nakliye gönderi fiyatlarını lütfen öğreniniz.

 

Tahmini Teslimat Süresi

Sitemizdeki ürün içeriklerinde belirtilen teslimat süreleri “maksimum süre” olarak belirlenmiştir. Çok acil teslimat istenen durumlar için Müşteri Hizmetlerimiz  +90 212 675 20 74 – 75 - 76 dan (09:00 -18:00) bizimle iletişime geçebilirsiniz, kesin olmamakla birlikte ürünün hazırlanma ve nakliye aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir ancak teslimat iliniz burada yine önemlidir. Teslimat Haritasından da ortalama teslimat süreleri belirtilmiştir. Ayrıca Kargo ve Ambar teslimatlarında sms ile takip numarası verilir, Nakliye teslimatlarında ise telefonla randevu alınarak size teslimat süreci hakkında bilgi verilecektir.

 

Eğer ürününüz, en geç 30 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklamayı www.kanzmobilya.com/iletisim.htm adresindenmesaj göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teslimatınız ile ilgili inceleme yapılıp, en kısa sürede tarafınıza sizlere geri dönüş yapılacaktır.

 

Siparişinizi teslim aldıktan sonra mutlaka kargo yetkilisi ile açıp, kontrol ediniz. Eğer bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz ve konuyu www.kanzmobilya.com/iletisim.htm adresine bildiriniz. En kısa sürede konu araştırılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

 

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Siparişi teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

 

Montaj / Kurulum

 

Sitemizdeki ürünlerin kurulumu ürüne göre değişiklik göstermektedir. Ürün detay sayfasında, “Kurulum müşteriye aittir”  -  “Ücretsiz Kurulum” – “Kurulum gerektirmemektedir” seçenekleri bulunmaktadır.

 

“Kurulum müşteriye aittir” ibaresi olan ürünlerde, ürün içerisinden çıkan şemaya göre kurulumunu kendiniz yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz, mağazalarımızdan ya da Müşteri Hizmetlerimiz   +90 212 675 20 74 – 75 - 76 dan (09:00 -18:00) bu konuda ücretli kurulum hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet bedeli, ürüne ve bulunulan ile göre değişmektedir.

 

“Ücretsiz Kurulum” ibaresi olan ürünlerde, Mağazamız bulunan illerde ürünlerimizin montajını mağaza kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz gerçekleştirmektedir. Servisimiz olmayan iller için Müşteri Hizmetlerimiz   +90 212 675 20 74 – 75 - 76 dan (09:00 -18:00) bilgi alabilirsiniz.

 

Taşınma gibi durumlarda satın aldığınız ürünlerimizi, uzman personelimiz aracılığı ile yeni evinize taşıyabilirsiniz. Sökme ve kurulum hizmetimizi üye bayilerimizden ücreti karşılığında alabilirsiniz. En yakın bayimiz için www.kanzmobilya.com/magazalar.htm linkine tıklayabilirsiniz.