İade ve Değişim Şartları

İptal Politikası

 

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için ürün size gelmeden hazırlanma aşamasındayken,üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar siparişinizden ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi Müşteri Hizmetlerimiz  +90 212 675 00 74 – 75 - 76‘dan (09:00 -18:00) ya da www.kanzmobilya.com/iletisim.htm adresinden mesaj atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 10 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

İptal Şartları

 

Siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olması

 

İade Politikası

 

Satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

 

ü  Sitemizden ve mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürünleri iade şartlarına uygun olarak fatura tarihinden itibaren 10 gün içinde, üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde iade edilebilirsiniz.

ü  İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

ü  İadeler mutlak surette açılmamış orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

ü  Bütün standart aksesuarları ve hediye olarak verilen promosyonlu / kampanyalı ürünlerin de, hasarsız ve tam olarak açılmamış orijinal paketleri ile birlikte aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

ü  İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama on (10) iş günü sürmektedir.

ü  Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez

ü  Bu koşullar pazarlığa açık değildir.