Hakkımızda

Kalite, Kontrol, Hijyen, Sağlık

     KANZ® Alman kökenli ve dünyanın 35 ülkesinde faaliyet gösteren güçlü bir markadır. Ülkemizde çocuk tekstili ile başlayan yolculuğu yaklaşık olarak
25 yıldır devam ediyor. Tüm dünyada marka bilinirliği “Dizayn, Kalite ve Hizmet”le özdeşleşen marka, Türkiye’de olduğu gibi var oldukları her pazarda Alman disiplininin bir sembolü olmuştur.

     Yıllardır kalitesi ve disipliniyle ilgi gören KANZ®, 2010 yılından bu yana üretim üssü olarak Türkiye’yi seçmelerinden sonra, BESH Mobilya Dekorasyon Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş. ailesi olarak yatak, uyku setleri, bebek odası mobilyası da üretmeye başladık. Tecrübemiz ve sahip olduğumuz alt yapıyla, marka bilinirliği ve halkın güveniyle ulaştığımız bu başarının farkındalığı ile 100e yakın bayii ağına ulaştık.

*** *** ***

     En kaliteli boyaları kullandığımız ve geleneksel Alman disiplini ile en son teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz mobilyalarımızın yüzeyinde kullanılan melamin kaplamanın özelliği, çizilmez ve çabuk silinebilir olmasından dolayı yeniliğini uzun süre korumaktadır. Satın almış olduğunuz ürünümüzden maksimum verim alabilmeniz ve uzun ömürlü olabilmesi için yetkili servislerimiz tarafından monte ettirmenizi ve ileriki zamanlarda olası bir sökülüp takma işlemini yine yetkili servislerimiz tarafından yaptırmanızı tavsiye ederiz.


     KANZ MOBİLYA ® üretiminin temel esasları “KALİTE, KONFOR, SAĞLIK ve HİJYEN” ’dir. Bebeğimizin sağlığı ve huzuru için ilk yatağı ve ilk odasını özenle tasarladık. KANZ MOBİLYA ® 2017 bebek odası koleksiyonumuzda, o büyürken ihtiyacı olacak tüm konforu ve hijyeni sunuyoruz.