Kanzlog » Sosyal Medya Yarışma Kuralları
KANZLOG

Kanz Mobilya Sosyal Medya Yarışma Kuralları

1. Yarışmalara katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.
2. Kanz Mobilya sosyal medya hesaplarından yapılacak olan yarışmaların/oyunların tarih ve saatleri belirsizdir. Farklı gün/saat ve mecradan yapılabilir.
3. Tüm yarışmalarımız sayfalarımızın takibini teşvik içindir. Kazanan hesapların ilanı sosyal medya hesaplarımızdan genele hitap edecek şekilde duyurulmaktadır. Kazanan kişilere özel mesaj, sms, email gibi hiç bir yol ile kazandıklarına dair bilgi göndermemekteyiz. Sayfalarımızı takip etmemenizden kaynaklanan gecikmelerden firmamız ve sosyal medya hesaplarımız sorumlu değildir.
4. Kanz Mobilya, yarışma için gönderilen fotoğrafları, resmi web sitesinde ve resmi sosyal medya hesaplarında kullanma hakkını saklı tutar.
5. Kanz Mobilya dışında, kargo vs. gibi durumlardan oluşabilecek gecikme, kayıp, iptal durumlarında herhangi bir hak talep edilemez.
6. Kanz Mobilya yönetimi gerekli gördüğü durumlarda önceden belirtmeksizin ve açıklama yapmaksızın yarışmayı durdurma, şartlarda değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
Bu kampanya herhangi bir sosyal medya kurumu sponsorluğunda yapılMAmaktadır ve Milli Piyango kapsamı dışındadır.
7. Yarışmaya katılan hesapların @kanzmobilya nın resmi facebook, twitter ve instagram hesaplarını takip etmesi gerekmektedir.
7.1. www.facebook.com/kanzmobilya
7.2. www.twitter.com/kanzmobilya
7.3. www.instagram.com/kanzmobilya
Katılım Şartları
8. Her yarışmanın kendine özel hashtag (#)i ve bazı oyun kuralları bulunur ve bunlar ilgili postun altında belirtilir.
9. Yaptığınız paylaşımlar “herkese açık” olmalıdır. Aksi takdirde yaptığınız paylaşımları kimse göremeyeceği için, yarışmaya katılmış sayılmazsınız.
10. Kazananlar hediyelerinin farklı karşılıklarını talep edemez, herhangi bir biçimde değiştiremez (Renk, boy, nakit vs. gibi) ve hakkını bir başkasına devredemez.
11. Şu şartlar nedeni ile yarışmacıların başvuruları reddedilir ve/veya hakları iptal edilir ve/veya kazandıkları duyurulsa bile bu durum tespit edildiğinde; başvurusu silinir / kazandığı hediye iptal edilir, gönderilmez;
11.1. Son 180 gün içinde bir başka yarışmamızdan hediye kazanmış hesaplar/kişiler.
11.2. Sadece sosyal medyadaki yarışmalar için açılmış hesaplar.
11.3. Aynı kişiye ait 2 hesap ile başvurulması (her iki hesap da reddedilir)
11.4. Sosyal medyada yarışma takip etmeyi ahlak haline getirdiği tespit edilen hesaplar.
11.5. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan hesaplar.
11.6. Profilinde, kim olduğu ve/veya hesabın gerçek hesap olup olmadığını anlayacak kriterlerin kapalı olanlar.
11.7. Kazanmasını sağlayan paylaşımı / fotoğrafı / cevabı silerse / kaza ile silinirse, “herkese açık” durumunu değiştirirse kazandığı hakkını kaybeder.
11.8. Kazanan takipçimiz 15 gün içinde gerekli iletişim bilgilerini bize -eksiksiz- iletmelidir.
(Kargo için: Ad Soyad, adres, telefon, tc kimlik no)
12. 18 yaşından küçükler ve T.C. sınırları dışındakiler yarışmalara katılamaz, katılıp kazansa bile hediyeleri teslim edilmez.
13. Yukarıdaki maddelerden 1 ya da 1 kaçı sebebi ile oluşacak durumlarda sosyal medya yöneticilerinin insiyatifleri geçerlidir.