Gizlilik Beyanı

Bu beyan www.kanzmobilya.com un gizlilik politikasını içerir. www.kanzmobilya.com sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız;

  1. Bu internet sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bildirime gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  2. Kanz Mobilya, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile iletişim, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla gizlilik hükümlerine uygun davranmak koşuluyla kullanıcıya ulaşma hakkı vardır.
  3. Kullanıcıya verilen şifrenin, kullanıcı dışı veya kullanıcı kaynaklı bir sebepten dolayı 3’üncü kişilerin eline geçmesi ile kaynaklanacak bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden Kanz Mobilya sorumlu değildir.
  4. Bu internet sitesi, kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.  Kanz Mobilya, bu sitelerin içerikleri veya içerdiklerini diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  5. Kanz Mobilya, www.kanzmobilya.com daki tüm bilgi, resim gibi tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sinai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.
  6. Kanz Mobilya nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.