Bayimiz olmak ister misiniz?

Alman devi Kanz’ın Türkiye distribütör Türkiye’de onlarca şehirde bayiliği bulunan,KANZ®, Alman kökenli ve dünyanın 35 ülkesinde faaliyet gösteren güçlü bir markadır. Ülkemizde çocuk tekstili ile başlayan yolculuğu yaklaşık olarak 25 yıldır devam ediyor.

 

Tüm dünyada marka bilinirliği Dizayn, Kalite ve Hizmet’le özdeşleşen marka, Türkiye’de olduğu gibi var oldukları her pazarda Alman disiplininin bir sembolü olmuştur.Yıllardır kalitesi ve disipliniyle ilgi gören KANZ®, 2010 yılından bu yana bebek ve genç odası mobilyası, yatak, uyku setleri ve diğer ev tekstili ürünleri de üretmeye başladı. Tecrübesi ve sahip olduğu alt yapısıyla, marka bilinirliği ve halkın güveniyle ulaştığı bu başarının farkındalığı ile 100’e yakın bayisi bulunmaktadır.

 

Sizi saygın ve karlı bir iş modeli olan KANZ Konsept Mağazasıyatırımı ile KANZ Ailesi’nin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

 

Neden KANZ

  • Farklı tasarım ve fiyat seçeneklerine sahip zengin ürün yelpazesi.
  • Marka Bilinirliği, Güven ve Hizmet
  • Uluslararası sertifikalar ile belgelenmiş kalite ve güvenlik anlayışı.

Daha fazla bilgi için ‘’Kurumsal’’ bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Franchising koşullarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 212 697 77 14 – 697 77 15 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

KANZ Bayi Adayı Girişimcilere Hizmetleri

 

Lokasyon Seçimi

Deneyimli ekibimiz, aday mağaza seçenekleri arasında kira/performans, trafik, görünürlük, rekabet, vb. kriterleri gözeterek, en uygun ve en karlı lokasyonu seçmenize yardımcı olur.

 

Mimari Projelendirme  Mağazacılık

 

Seçilenlokasyon, KANZ ekibi tarafından incelenir ve proje oluşturulur. Oluşturulan proje yine ekibimiz tarafından sizlerin önereceği ekibe teslim edilir ve tüm detaylar KANZ Konsept Mağazacılık prensiplerine göre hayata geçirilir.

 

KANZONLİNE ve KANZ SOSYAL MEDYA TANITIM Sistemi

 

Gerektiği taktirde KANZ merkez tarafında tanıtım ve duyuru yapabilmeniz açısından firmanızla alakalı sosyal medyada sayfalar oluşturularak hazır hale getirilir ve firmanıza teslim edilir. Sosyal medya yönetimiyle alakalı her türlü destek verilir

 

 

Reklam ve İletişim Desteği

 

KANZ kurulduğu yıldan itibaren reklam ve iletişim çalışmaları ile markasına yatırım yapmaktadır. Ulusal ve yerel mecralarda yaptığımız imaj ve kampanya iletişim faaliyetlerimiz sayesinde siz girişimcilerimizin mağazalarını ve pazarı sürekli canlı tutmaktadır.

 

KANZ ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı katalog, broşür, fiyat listesi, afiş, vb. basılı malzemeler ve promosyon materyalleri güncel ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Gerek Satış temsilcilerimiz, gerek yöneticilerimiz sık sıksiz değerli bayilerimizi ziyaret edip, yeni ürünler, yeni kampanyalar hakkında bilgilendirmekte, öneri ve sıkıntılarınızı birinci elden dinleyip çözümler geliştirmektedirler.

 

LokasyonaÖzel Ürün Karması

 

Deneyimli KANZ ürün yönetimi ekibinin yardımı ile mağazanızın bulunduğu bölgenin sosyal, ekonomik ve demografik yapısına en uygun ürün karmasını belirlenerek metrekare verimliliğinizin artması sağlanır.

 

Satış ve Montaj Personeli Eğitimleri

 

Açılış öncesi satış ve montaj ekibinizin KANZ standartlarında hizmet sunmasını temin edebilmek adına eğitim imkanı sağlanmaktadır. Açılış sonrasında ise eğitimlerimiz periyodik olarak KANZ Akademi çerçevesinde devam etmektedir.

 

Satış Sonrası Destek Hattı

 

Tüketicilerin satış noktalarına ulaşabilmek, kampanya ve ürün fiyat bilgisi edinebilmek, yedek parça talebinde bulunabilmek ve garanti aktivasyonunu gerçekleştirmek gibi amaçlarla ulaşabilecekleri ve sizlerin iş yükünü hafifleten satış sonrası hizmet servisimiz bulunmaktadır.

 

 

Bayilik için Aranan Şartlar

 

  • Girişimci ruhu, çalışkanlık ve KANZ markasına inanç.
  • Yatırımcının işi sahiplenmesi ve aktif olarak takip etmesi.
  • Tüketiciyi dinleyen çözüm odaklı yaklaşım.
  • Perakendecilik ve satış tecrübesi
  • İlk yatırım için (mağaza, depo, demirbaş) 150.000 – 300.000 TL işletme sermayesi
  • KANZ merkez tarafından da onaylanan mağaza lokasyonu